Nabofeiden

Vi fortsetter vårt samarbeid med alle naboklubbene om en sosial turneringserie, hvor vi inviterer hverandres medlemmer. Vi håper mange fra Fana har lyst til å delta for å vinne årets feide.

  • Lørdag 11. mai - Herdla Golfklubb
  • Mandag 20. mai - Meland Golfklubb
  • Lørdag 01. juni - Voss Golfklubb
  • Søndag 28. juli - Sotra Golfklubb
  • Søndag 11. august - Bjørnefjorden Golfklubb
  • Søndag 15. september - Fana Golfklubb

Dette er en turnering som er både en singel-turnering og samtidig en klubblag-turnering. Det spilles stableford med fullt handicap, så her gjelder det å ha mange spillere med, slik at sjansen øker for et godt resultat.

Håper mange nytter anledningen til å besøke våre naboer og kjempe for at Fana vinner nabofeiden i 2013.

Påmelding til turneringen er i Golfbox hos den enkelt klubb.

STATUS RESULTAT NABOFEIDEN
KlubbHerdla
11. mai
Meland
20. mai
Voss
1. jun
Sotra
28. juli
Bjørnefj.
11. aug
Fana
15. sep
TOTAL
KLUBBSCORE
SOTRA GK66129149160142124770
FANA GK154121137131118132793
HERDLA GK140601157100386
BJØRNEFJORDEN000701760246
VOSS GK00135000135
MELAND GK0148820180248
BERGEN GK000028028

Aktiviteter

  • Apr 23
    Damegruppen inviterer alle damespillere til informasjonsmøte onsdag 23. april
    More Info
  • Apr 26
    Åpningsturnering - lørdag 26. april
    More Info